Vinný dvůr

Restaurace v srdci historického centra Mělníka. Ideální pro Váš oběd i večeři s rodinnou, obchodními partnery nebo pro firemní večírek. 
Polední menu na celý týden vám zašleme každé pondělí.

Polední menu

29.11.
Česnečka
40
Vepřový šašlik, bramborová kaše
149
Smažený sýr, vařený brambor
139
Spaghetti se špenátem
139
polední menu na celý týden

Objednávky příjmáme od 10:00 do 15:30. Rozvoz po Mělníku ZDARMA, mimo Mělník podle počtu km.

vybírat můžete také z našeho stálého jídelního lístku.

Jak nás lidé hodnotí

Vinný dvůr
3.9
Based on 618 reviews
Adéla Baštová
Adéla Baštová
17:35 17 Sep 22
Polévka- kuřecí vývar: absolutně nulová snaha, aby se zákazníkovi líbilo jídlo i po vzhledové stránce. Polévka okolo kuřete a zeleniny jen prošla. V polévce byla chrupavka. K “polévce” doporučuju nečichat. Obsluha milá.
Eva Sklenská
Eva Sklenská
10:27 05 Aug 22
Nejkrásnější a nejlepší restaurace v jaké jsem v poslední době byla. Jídlo si vybere opravdu každý, takový výběr už jsem dlouho neviděla. Naše chuťové pohárky byly velice uspokojeny. Klobouk dolů před personálem j obsluha byla fantastická, ani se mi... odtud nechtělo 👍👍👍jídlo jsem nestihla vyfotit a myslím, že foto mojich ,,spoko" chlapců vypovídá o všem😉👍celá recenze
lubos klinka
lubos klinka
17:37 16 Jul 22
Skvělé jídlo a obsluha. Řízek kuchař umí skvělý. Dnes bohužel hodně dlouhé čekání. Objednáno hlavní jídlo a polévky. Boršč mám vyzkoušený,ten je luxusní (vaří jej prý Ukrajinky). Polévka je věc prostě uvařená, naberu a šup na stůl. Čekali jsme... hodinu. Dnes jsem zkusil kuřecí vývar. Špatná volba! Musel jsem polévku vrátit. Nevím co se dělo v kuchyni ale tenhle vývar byl zřejmě ředěný vodou a nějak "dovařen"? Možná proto čekání na polévku? Informace o vrácení polévky se nedostala ke kasírce a byla naúčtována. (Po domluvě odečtena). Obsluha úžasná. Nejsem žádný prudič, na ty skvělé řízky chodit určitě budu ale do vývaru už nepůjdu 😄🤣celá recenze
Hana Hana
Hana Hana
15:29 07 May 22
Vynikající, rychlá, usměvavá a milá obsluha a výtečné jídlo. Vhodné i pro cyklisty. Hodně stolků uvnitř dvora. 😉😊🥳
Veronika Dvorakova
Veronika Dvorakova
18:36 12 Feb 22
Jídlo bylo dobré a obsluha milá.Sklepní prostory jsou jsou pro posezení esteticky zajímavé a příjemné, nicméně v zimě samozřejmě trochu chladnější. Atmosféra hořícího krbu je kouzelná.Ceny i přes aktuální zdražování stále velmi příznivé.
Zobrazit všechny recenze
js_loader
chevron-upchevron-down